Personified (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Name
sk: Názov

en: Other
sk: Ostatné

en: Template
sk: Šablóna

en: Parameters
sk: Parametre

en: Source type
sk: Typ zdroja

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Add another item
sk: Pridať ďalšiu položku

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov
