Personified (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Search
sv: Sök

en: Name
sv: Namn

en: Other
sv: Övriga

en: Template
sv: Mall

en: Constant
sv: Konstant

en: Source type
sv: Källtyp

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Add another item
sv: Lägg till ytterligare alternativ

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Machine-readable name
sv: Maskinläsbart namn

en: Save template
sv: Spara mall
