Personified (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Search
ta: தேடல்

en: Name
ta: பெயர்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Template
ta: முன் வடிவு

en: Constant
ta: மாறிலி

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: Add another item
ta: அடுத்த பொருளை இணை

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Machine-readable name
ta: இயந்திரக்குறியீட்டுப் பெயர்
