Personified (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Search
uk: Пошук

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Other
uk: Інше

en: Template
uk: Шаблон

en: Add template
uk: Додати шаблон

en: Constant
uk: Стала

en: Parameters
uk: Параметри

en: Source type
uk: Тип джерела

en: Default value
uk: Базове значення

en: Add another item
uk: Додати інший рядок

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Parameter
uk: Параметр

en: Cookie
uk: Куки

en: Machine-readable name
uk: Машино-читабельна назва

en: Endpoint
uk: Кінцева точка

en: Save template
uk: Зберегти шаблон

en: Window
uk: Вікно

en: Source key
uk: Вихідний ключ
