Personified (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Name
vi: Tên

en: Other
vi: Khác

en: Template
vi: Mẫu

en: Constant
vi: Hằng

en: Source type
vi: Kiểu nguồn

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Add another item
vi: Thêm mục

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Parameter
vi: Tham số

en: Machine-readable name
vi: Tên có thể được máy nhận diện

en: Window
vi: Cửa sổ
