Personified (1.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Search
da: Søg

en: Message
da: Meddelelse

en: Other
da: Anden

en: Template
da: Skabelon

en: Constant
da: Konstant

en: Parameters
da: Parametre

en: Source type
da: Kildetype

en: Default value
da: Standardværdi

en: Add another item
da: Tilføj endnu et element
