Personified (1.0.0-alpha2) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Search
de: Suche

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Other
de: Weitere

en: Template
de: Vorlage

en: Constant
de: Konstante

en: Parameters
de: Parameter

en: Source type
de: Quelltyp

en: Default value
de: Standardwert

en: Add another item
de: Einen weiteren Eintrag hinzufügen

en: Endpoint
de: Endpunkt

en: Window
de: Fenster

en: Source key
de: Quellschlüssell

en: Data layer
de: Datenebene

en: Local storage
de: Lokal gespeichert
