Personified (1.0.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Search
ar: بحث

en: Message
ar: الرسالة

en: Other
ar: آخر

en: Template
ar: القالب

en: Source type
ar: نوع المصدر

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Add another item
ar: أضف عنصراً آخراً

en: About
ar: حول

en: Parameter
ar: معامل
