Personified (1.0.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Template
kn: ಟೆಂಪ್ಲೇಟ್

en: Constant
kn: ಸ್ಥಿರಾಂಕ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Parameter
kn: ನಿಯತಾಂಕ
