Personified (1.0.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: Message
nl: Bericht

en: Other
nl: Andere

en: Constant
nl: Constante

en: Source type
nl: Brontype

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Add another item
nl: Item toevoegen

en: About
nl: Over

en: Data layer
nl: Gegevenslaag

en: Local storage
nl: Lokale opslag
