Personified (1.0.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Search
sl: Išči

en: Message
sl: Sporočilo

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Add another item
sl: Dodaj še eno...

en: About
sl: O modulu
