Personified (1.0.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Search
gu: શોધ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Other
gu: અન્ય

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: About
gu: વિશે
