Personified (1.0.0) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Search
hu: Keresés

en: Message
hu: Üzenet

en: Other
hu: Egyéb

en: Template
hu: Sablon

en: Constant
hu: Állandó

en: Parameters
hu: Paraméterek

en: Source type
hu: Forrás típusa

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Add another item
hu: Újabb elem hozzáadása

en: About
hu: Leírás

en: Parameter
hu: Paraméter

en: Cookie
hu: Süti

en: Endpoint
hu: Végpont

en: Window
hu: Ablak

en: Source key
hu: Forrás kulcs

en: Data layer
hu: Adatréteg (<em>data layer</em>)
