Personified (1.0.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Search
ru: Поиск

en: Message
ru: Сообщение

en: Other
ru: Другое

en: Template
ru: Шаблон

en: Constant
ru: Константа

en: Parameters
ru: Параметры

en: Source type
ru: Тип источника

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Add another item
ru: Добавить ещё

en: About
ru: Информация

en: Parameter
ru: Параметр

en: Source key
ru: Исходный ключ
