Personified (1.0.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Search
te: వెతుకు

en: Message
te: సందేశం

en: Other
te: ఇతర

en: Parameters
te: పరామితులు

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: About
te: గురించి
