Personified (1.0.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Search
cy: Chwilio

en: Message
cy: Neges

en: Other
cy: Arall

en: Source type
cy: Math o ffynhonnell

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod
