Personified (1.0.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Search
is: Leit

en: Message
is: Skilaboð

en: Querystring
is: Fyrirspurnarstrengur

en: Template
is: Sniðmát

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: Add another item
is: Bæta við öðru atriði

en: About
is: Um
