Personified (1.0.2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Search
pl: Szukaj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Other
pl: Inne

en: Template
pl: Szablon

en: Parameters
pl: Parametry

en: Source type
pl: Typ źródłowy

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Add another item
pl: Dodaj kolejne

en: About
pl: O stronie

en: Parameter
pl: Parametr

en: Cookie
pl: Ciasteczko
