Personified (1.0.2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Search
th: ค้นหา

en: Message
th: ข้อความ

en: Other
th: อื่นๆ

en: Add another item
th: เพิ่มรายการอื่น

en: About
th: เกี่ยวกับ
