Personified (1.0.2) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Search
hi: खोज

en: Message
hi: संदेश

en: Other
hi: अन्य

en: Template
hi: फर्मा

en: Source type
hi: स्रोत प्रकार

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: Add another item
hi: एक और आइटम जोड़ें

en: About
hi: के बारे में
