Personified (1.0.2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Search
ku: گەڕان

en: Message
ku: پەیام

en: Other
ku: هیتر

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Add another item
ku: زیادکردنی بڕگەیەکی تر

en: About
ku: دەربارە
