Previewable email templates (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Submit
ast: Unviar

en: Subject
ast: Asuntu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Preview
ast: Entever

en: To
ast: Pa

en: Custom
ast: Personalizáu
