Previewable email templates (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Submit
az: Təqdim

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Name
az: Ad

en: Back
az: Geri

en: Preview
az: Önizləmə

en: ID
az: İD

en: Module
az: Modul

en: To
az: Kimə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: @type: deleted %title.
az: @type: %title silindi.
