Previewable email templates (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Status
eo: Stato

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Subject
eo: Temo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: ID
eo: Identigilo

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: To
eo: Al

en: Custom
eo: Propra

en: @type: deleted %title.
eo: @type: forigis %title.

en: @type %title has been deleted.
eo: @type %title estas forigita.

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
