Previewable email templates (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Submit
et: Sisesta

en: Subject
et: Teema

en: Cancel
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Back
et: Tagasi

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: User Name
et: Kasutaja nimi

en: Mail
et: E-post

en: Module
et: Moodul

en: To
et: Kellele

en: Custom
et: Kohandatud

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: @type: deleted %title.
et: @type: %title kustutatud.

en: @type %title has been deleted.
et: @type %title on kustutatud.

en: Machine Name
et: Masinnimi
