Previewable email templates (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Status
ro: Stare

en: Submit
ro: Trimite

en: Subject
ro: Subiect

en: Cancel
ro: Anulare

en: Name
ro: Nume

en: Back
ro: Înapoi

en: Label
ro: Etichetă

en: Preview
ro: Previzualizare

en: User Name
ro: Nume utilizator

en: Mail
ro: E-mail

en: Module
ro: Modul

en: To
ro: Către

en: Custom
ro: Personalizat

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: @type: deleted %title.
ro: @type: %title șters.

en: @type %title has been deleted.
ro: @type %title a fost şters.

en: Machine Name
ro: Nume mașină
