Previewable email templates (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: Submit
sl: Pošlji

en: Subject
sl: Zadeva

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: To
sl: Za

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: @type: deleted %title.
sl: @type: zbrisano %title.

en: @type %title has been deleted.
sl: @type (%title) je bil uspešno izbrisan.
