Previewable email templates (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Submit
sq: Dërgo

en: Subject
sq: Subjekti

en: Cancel
sq: Anulo

en: Name
sq: Emri

en: Preview
sq: Shikoje

en: To
sq: Për

en: Custom
sq: E personalizuar

en: @type: deleted %title.
sq: @type: u eleminua %title.

en: @type %title has been deleted.
sq: @type %title u eleminua.
