Previewable email templates (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Back
th: กลับ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: To
th: ถึง

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: @type: deleted %title.
th: @type: ลบ %title.

en: @type %title has been deleted.
th: ลบ @type %title แล้ว

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง
