Previewable email templates (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Submit
ca: Envia

en: Subject
ca: Assumpte

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Name
ca: Nom

en: Back
ca: Enrere

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Mail
ca: Correu

en: Module
ca: Mòdul

en: To
ca: Per

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: @type: deleted %title.
ca: @type: %title eliminat.

en: @type %title has been deleted.
ca: @type %title ha estat eliminat.
