Previewable email templates (8.x-1.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Name
dz: མིང་།

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: To
dz: ལུ་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: @type: deleted %title.
dz: @type:  %title བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།
