Previewable email templates (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Submit
el: Υποβολή

en: Subject
el: Θέμα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Name
el: Όνομα

en: Back
el: Πίσω

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: User Name
el: Όνομα Χρήστη

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: Module
el: Μονάδα

en: To
el: Προς

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: @type: deleted %title.
el: @type: διαγράφηκε το %title.

en: @type %title has been deleted.
el: Ο τύπος @type με τίτλο %title διαγράφηκε.
