Previewable email templates (8.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Status
hi: अवस्था

en: Submit
hi: जमा करें

en: Subject
hi: विषय

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Name
hi: नाम

en: Back
hi: वापस

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: ID
hi: आईडी

en: Mail
hi: मेल

en: Module
hi: मॉड्यूल

en: To
hi: को

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Replacement patterns
hi: प्रतिस्थापन का तरिका

en: @type: deleted %title.
hi: @type: %title मिटाया गया

en: @type %title has been deleted.
hi: @type %title मिटाया गया

en: UUID
hi: युयुआइङी
