Previewable email templates (8.x-1.0-alpha2) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Status
si: තත්වය

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Subject
si: කාරණය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Name
si: නම
