Previewable email templates (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Status
uk: Стан

en: Submit
uk: Надіслати

en: Subject
uk: Тема

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Back
uk: Назад

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: User Name
uk: Ім'я користувача

en: Mail
uk: Пошта

en: Module
uk: Модуль

en: To
uk: До

en: Custom
uk: Власний

en: Additional options
uk: Додаткові параметри

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: @type: deleted %title.
uk: @type: %title видалено.

en: Bcc
uk: Пр. копія

en: @type %title has been deleted.
uk: @type %title було видалено.

en: Cc
uk: Копія

en: Successfully sent email to %recipient
uk: Електронний лист успішно надіслано отримувачу %recipient

en: Save template
uk: Зберегти шаблон

en: Copies
uk: Копії
