Previewable email templates (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Submit
bg: Запис

en: Subject
bg: Тема

en: Cancel
bg: Отмени

en: Name
bg: Име

en: Back
bg: Назад

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: To
bg: До

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: @type: deleted %title.
bg: @type: изтрит %title.

en: @type %title has been deleted.
bg: @type %title е изтрит/a.
