Previewable email templates (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Status
eu: Egoera

en: Submit
eu: Bidali

en: Subject
eu: Gaia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Name
eu: Izena

en: Back
eu: Itzuli

en: Preview
eu: Aurrebista

en: ID
eu: IDa

en: Mail
eu: Posta

en: Module
eu: Modulua

en: To
eu: Nori

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: @type: deleted %title.
eu: @type: %title ezabatuta.
