Previewable email templates (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Status
ru: Статус

en: Submit
ru: Отправить

en: Subject
ru: Тема

en: Cancel
ru: Отмена

en: Name
ru: Название

en: Back
ru: Назад

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: User Name
ru: Имя пользователя

en: Mail
ru: Почта

en: Module
ru: Модуль

en: To
ru: Кому

en: Custom
ru: Собственная

en: Additional options
ru: Дополнительные опции

en: Replacement patterns
ru: Подстановочные шаблоны

en: @type: deleted %title.
ru: @type: удален материал %title.

en: Bcc
ru: Скрытая копия

en: @type %title has been deleted.
ru: Материал %title типа @type удален.

en: Cc
ru: Копия

en: Successfully sent email to %recipient
ru: Успешно отправлен E-Mail получателю %recipient

en: Save template
ru: Сохранить шаблон
