Previewable email templates (8.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Name
sr: Име

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: ID
sr: ИД

en: Mail
sr: Пошта

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
