Previewable email templates (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Status
ta: நிலை

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Subject
ta: பொருள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Name
ta: பெயர்

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: Module
ta: கூடகம்

en: To
ta: பெறுநர்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: @type: deleted %title.
ta: @type:  %title நீக்கப்பட்டது.

en: @type %title has been deleted.
ta: @type %title அழிக்கப்பட்டது.
