Previewable email templates (8.x-1.0-rc1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Subject
hy: Թեմա

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: View
hy: Դիտել

en: Mail
hy: Փոստ

en: To
hy: Ում

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը
