Previewable email templates (8.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Subject
lv: Temats

en: Edit
lv: Labot

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: View
lv: Skatīt

en: User Name
lv: Lietotāja vārds

en: Mail
lv: Pasts

en: Module
lv: Modulis

en: To
lv: Kam

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: @type: deleted %title.
lv: @type: dzēsts '%title'.

en: Language code
lv: Valodas kods

en: @type %title has been deleted.
lv: @type %title ir izdzēsts.
