Previewable email templates (8.x-1.0-rc1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Subject
ka: სათაური

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Module
ka: მოდული

en: To
ka: მიმღები

en: Language code
ka: ენის კოდი
