Previewable email templates (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: ID
ne: परिचय

en: Mail
ne: पत्र

en: To
ne: लाई

en: Custom
ne: अनुकूल

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
