Previewable email templates (8.x-4.0) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Edit
am: አርትእ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: Custom
am: ብጁ

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
