Previewable email templates (8.x-4.0) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: @type: deleted %title.
bo: @type་ཡིན་པའི་%title་སུབ་ཟིན།

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: @type %title has been deleted.
bo: རིགས་@type་ཡིན་པའི་%title་སུབ་ཟིན།
