Previewable email templates (8.x-4.0) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Subject
es: Asunto

en: Edit
es: Editar

en: Back
es: Atrás

en: Preview
es: Vista previa

en: View
es: Ver

en: User Name
es: Nombre de usuario

en: Mail
es: Correo

en: Module
es: Módulo

en: To
es: Para

en: Custom
es: Personalizado

en: Additional options
es: Opciones adicionales

en: Replacement patterns
es: Patrones de reemplazo

en: @type: deleted %title.
es: @type: eliminado %title.

en: Language code
es: Código de idioma

en: @type %title has been deleted.
es: Se ha eliminado @type %title.

en: Successfully sent email to %recipient
es: Envió el correo electrónico a %recipient
