Previewable email templates (8.x-4.0) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Subject
fi: Aihe

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Back
fi: Takaisin

en: Preview
fi: Esikatselu

en: View
fi: Näytä

en: User Name
fi: Käyttäjänimi

en: Mail
fi: Sähköposti

en: Module
fi: Moduuli

en: To
fi: Osoitteeseen

en: Custom
fi: Oma

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: @type: deleted %title.
fi: @type: poistettiin %title.

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: @type %title has been deleted.
fi: @type %title on poistettu.

en: Successfully sent email to %recipient
fi: Onnistuneesti lähetettiin sähköposti vastaanottajalle %recipient

en: Save Template
fi: Tallenna template
