Previewable email templates (8.x-4.0) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: View
kn: ನೋಡು

en: User Name
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಹೆಸರು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Mail
kn: ಮೈಲ್

en: Module
kn: ಘಟಕ

en: To
kn: ಗೆ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Language code
kn: ಭಾಷಾ ಸಂಕೇತ
