Previewable email templates (8.x-4.0) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Subject
lt: Tema

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Back
lt: Atgal

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Mail
lt: Paštas

en: Module
lt: Modulis

en: To
lt: Iki

en: Custom
lt: Savitas

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: @type %title has been deleted.
lt: @type %title buvo pašalintas.
